fbpx
Magdalena Trojanowska- psycholog

IMG 1547Psycholog w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

Magdalena Trojanowska jest psychologiem, posiada uprawnienia pedagogiczne oraz szerokie doświadczenie w terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Kształci się również w kierunku psychoterapii osób dorosłych również w nurcie poznawczo-behawioralnym. Specjalizuje się w pracy terapeutycznej z zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami nastroju. 

Doświadczenie zdobywała podczas studiów na praktykach w ośrodkach terapeutycznych oraz Klinice Psychiatrii w Lublinie. Po ukończeniu studiów pracowała w przedszkolach terapeutycznych w Warszawie oraz ośrodkach terapeutycznych. Obecnie pracuje jako psycholog, terapeuta oraz nauczyciel współorganizujący w dwujęzycznym przedszkolu integracyjnym, prowadząc m.in. terapię indywidualną, trening umiejętności społecznych oraz w gabinetach psychoterapeutycznych, prowadząc terapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

Absolwentka Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskiego Jana Pawła II oraz szkolenia z Terapii Poznawczo-Behawioralnej Zaburzeń Dzieci i Młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, odbyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz Stosowanej Analizy Zachowania. Uczestniczy w trakcie 4 letniego szkolenia Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej osób dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. 

Obszary pracy klinicznej:

Pracuje jako psycholog oraz terapeuta, prowadząc terapię psychologiczną dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, terapię psychologiczno-pedagogiczną oraz konsultacje psychologiczne dla rodziców.

Specjalizacje i obszary wsparcia: 

- trening umiejętności społecznych (TUS)

- problemy komunikacyjne i społeczne

- zaburzenia neurorozwojowe

- zaburzenia nastroju, zaburzenia depresyjne

- zaburzenia lękowe 

- problemy emocjonalne

- poradnictwo wychowawcze