fbpx
AKTUALNOŚCI

tim mossholder hOF1bWoet Q unsplashGrupa terapeutyczna dla młodzieży 

ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024

Grupa: 15-16 latków

Poniedziałki: godz. 18:00

 

Czytaj więcej...

janko ferlic zHJ4ph3GRyg unsplash 2Grupy terapeutyczne z elementami TUS dla dziewczynek 6-9 lat. Zapisy na rok szkolny 2023-2024

To forma pracy skierowana do dziewczynek w wieku 6-9 lat, które mają trudności w nawiązywaniu relacji z innymi lub ich podtrzymaniu. Uczestnictwo w grupie pozwala na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, zwiększanie świadomości emocjonalnej, budowanie pewności siebie i pozytywnej samooceny, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i emocjami.

Czytaj więcej...

 
 

juliane liebermann cI8mTFfjkwk unsplashGrupa terapeutyczna dla dziewczynek. Zapisy na rok szkolny 2023/2024

To forma pracy skierowana do dziewczynek w wieku wczesnoszkolnym, które chciałyby lepiej poznać siebie, doświadczają trudnych emocji, które są dla nich przytłaczające, czują się samotne, niezrozumiane, mierzą się z problemami w szkole czy w grupie rówieśniczej. Uczestnictwo w grupie pozwala na lepsze rozumienie siebie oraz swoich relacji z innymi. Grupa terapeutyczna daje uczestnikom możliwość przyjrzenia się swoim odczuciom, zachowaniom i myślom. Zapewnia bezpieczną przestrzeń do dzielenia się swoimi trudnościami. Tym samym obniża poczucie wyobcowania i osamotnienia.

Poniedziałki, godziny popołudniowe.

Czytaj więcej...

 

IMG 0384Grupa terapeutyczna dla nastolatków 12-13 lat.. Zapisy na rok szkolny 2023/2024.

To forma pracy skierowana do osób w wieku 12-13 lat, które chciałyby lepiej poznać siebie, doświadczają trudnych emocji, które są dla nich przytłaczające, czują się samotne, niezrozumiane, mierzą się z problemami w szkole czy w grupie rówieśniczej. Uczestnictwo w grupie pozwala na lepsze rozumienie siebie oraz swoich relacji z innymi. Grupa terapeutyczna daje uczestnikom możliwość przyjrzenia się swoim odczuciom, zachowaniom i myślom. Zapewnia bezpieczną przestrzeń do dzielenia się swoimi trudnościami. Tym samym obniża poczucie wyobcowania i osamotnienia.

Poniedziałki, godz. 19:00

 

Czytaj więcej...

TUSTrening Umiejętności Społecznych to program przeznaczony dla dzieci z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów społecznych (m.in. dla dzieci nieśmiałych, wycofanych społecznie, z trudnościami w nawiązywaniu prawidłowych relacji rówieśniczych, z panowaniem nad złością „nielubianych” przez kolegów)

ZAPISY NA SEMESTR ZIMOWY (październik- styczeń 2023/2024)

GRUPA PRZEDSZKOLNA, piątek godz. 16:30

 

Czytaj więcej...