fbpx
Zuzanna Jentkiewicz

F0218656 E854 42AB B0D8 5E3A5BFDD0B2Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia certyfikacyjnego

Absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów podyplomowych na kierunku edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi.

Obecnie uczestniczy w 4-letnim całościowym szkoleniu z psychoterapii rodzin, par i pacjentów indywidualnych organizowanym przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie. Ośrodek posiada rekomendację PTP oraz akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje doświadczenia zdobywała już podczas studiów na praktykach w przedszkolach terapeutycznych i na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, a  później pracując już zawodowo jako psycholog i nauczyciel współorganizujący w przedszkolach na terenie Warszawy. 

Obecnie pracuje w gabinetach terapeutycznych prowadząc psychoterapię dzieci, młodzieży, młodych dorosłych i rodzin, konsultacje rodzicielskie, terapię psychologiczną, grupy terapeutyczne i trening umiejętności społecznych. Swoją pracę poddaje superwizji. Regularnie uczestniczy w szkoleniach dla psychologów i psychoterapeutów poszerzając swoją wiedzę. 

W naszym ośrodku prowadzi: konsultacje psychologiczne, terapię psychologiczną, trening umiejętności społecznych