fbpx
AKTUALNOŚCI

 

vitolda klein WsztitGinNU unsplash„Ratunku EMOCJE!“- cykl wakacyjnych warsztatów o emocjach dla dzieci od 4 r.ż. do 9 r.ż.

Zapraszamy na cykl 5 wakacyjnych warsztatów dla dzieci. Poprzez atrakcyjną zabawę edukacyjną i ćwiczenia w grupie rówieśniczej, będziemy poznawać różne emocje i uczucia, sytuacje im towarzyszące, sposoby radzenia sobie z nimi. Dowiemy się, dlaczego różne emocje są dobre i pożyteczne, które motywują do działania, a które  przestrzegają przed niebezpieczeństwem. Wspierając rozwój  kompetencji emocjonalno-społecznych będziemy współpracować w grupie rówieśniczej poznając lepiej siebie i innych.  

Program zajęć dostosowany jest do grup wiekowych. Warsztaty organizowane są od poniedziałku do piątku i prowadzone przez dwóch prowadzących (psycholodzy, pedagodzy). Cykl obejmuje 5 warsztatów, każdy po 1,5h. 

Zajęcia prowadzone są w grupie rówieśniczej bez udziału rodziców.

 

ROZPOCZĘLIŚMY ZAPISY DO GRUP WAKACYJNYCH W LIPCU: 

5-9 LIPIEC grupy przedszkolne: 

godz. 17:00-18:30

12-16 LIPIEC grupy szkolne:

godz. 17:00-18:30 grupa 7-9 lat

 

 

Grupy ok 6-8 osobowe, zbliżone wiekowo (grupa przedszkolna, grupa wczesnoszkolna). 

Cena cyklu: 80 zł/zajęcia 90 min (400zł/ cykl 5 warsztatów)*

 

Zgłoszenie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule „ratunku emocje- wakacje”, w treści maila prosimy o podanie wieku dziecka i telefonu kontaktowego *

  

 Warsztaty mają charakter ogólnorozwojowy, psychoedukacyjny i są kierowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. (Uwaga! zajęcia nie są programem terapeutycznym). 

* Zapisy możliwe są na cały cykl warsztatów, bez możliwości wykupienia pojedynczych spotkań. 

 * Ilość miejsc ograniczona. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej ilości dzieci do danej grupy wiekowej zastrzegamy sobie możliwość odwołania edycji lub przeniesienia jej na inny termin.